OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: None
cs: Žádné

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Recent blog posts
cs: Nejnovější příspěvky blogu

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: Text box
cs: Textové okno
