OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: None
cy: Dim

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Recent comments
cy: Sylwadau diweddar

en: Recent blog posts
cy: Cofnodion blog diweddar

en: Contact form
cy: Ffurflen gyswllt

en: Flickr URL
cy: URL Flickr
