OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Recent comments
dz: ད་ལྟོའི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Recent blog posts
dz: འཕྲལ་གྱི་ཝེབ་དྲན་དེབ་གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Contact form
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག་
