OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: None
et: Puudub

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Features
et: Omadused

en: Lines
et: Jooned

en: Recent blog posts
et: Hiljutised ajaveebi sissekanded

en: Contact form
et: Kontaktvorm
