OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: None
fi: Ei mitään

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Recent comments
fi: Uusimmat kommentit

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Recent blog posts
fi: Uusimmat blogimerkinnät

en: Contact form
fi: Yhteydenotto

en: Text box
fi: Tekstilaatikko
