OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: None
gl: Ningún

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Recent comments
gl: Comentarios recentes

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Recent blog posts
gl: Publicacións recentes de blog

en: Contact form
gl: Formulario de contacto
