OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Recent comments
gu: તાજેતરની ટીપ્પણીઓ

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
