OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: None
hu: Nincs

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Recent comments
hu: Friss hozzászólások

en: Features
hu: Jellemzők

en: Lines
hu: Vonalak

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: Recent blog posts
hu: Friss blogbejegyzések

en: Contact form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Typography
hu: Tipográfia

en: Text box
hu: Szövegdoboz
