OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
