OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: None
id: Tiada

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Recent comments
id: Komentar terakhir

en: Features
id: Fitur

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Recent blog posts
id: Artikel blog terbaru

en: Contact form
id: Form kontak

en: Typography
id: Tipografi
