OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: None
ku: هیچ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Recent comments
ku: بۆچوونە تازەکان

en: Recent blog posts
ku: تازه‌ترین بڵاوکراوەکانی بڵاگ

en: Contact form
ku: فۆرمی پەیوەندی
