OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: None
lt: Joks

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Features
lt: Savybės

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Recent blog posts
lt: Naujausi tinklaraščio įrašai

en: Contact form
lt: Kontaktų formos
