OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: None
pl: Brak

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Recent comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Lines
pl: Linie

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Recent blog posts
pl: Ostatnie wpisy na blogu

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: Text box
pl: Pole tekstowe
