OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: None
ru: Нет

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Recent comments
ru: Последние комментарии

en: Features
ru: Особенности

en: Lines
ru: Линии

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: YouTube URL
ru: Ссылка на YouTube

en: Textarea
ru: Текстовая область

en: Recent blog posts
ru: Новые записи в блогах

en: Contact form
ru: Контактная форма

en: Typography
ru: Типографика
