OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: None
sk: Žiadne

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Lines
sk: riadky

en: Recent blog posts
sk: Najnovšie príspevky blogu

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár
