OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: None
uk: Немає

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Features
uk: Властивості

en: Lines
uk: Рядки

en: Copyright
uk: Авторські права

en: YouTube URL
uk: Посилання YouTube

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Recent blog posts
uk: Останні дописи у блозі

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: Typography
uk: Типографіка

en: Text box
uk: Текстовий блок

en: Select Pattern
uk: Виберіть шаблон

en: Pinterest URL
uk: URL мережі Pinterest

en: Noise
uk: Шум
