OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: None
ast: Nengún

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Recent comments
ast: Comentarios recientes
