OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Recent comments
be: Апошнія каментары

en: Features
be: Функцыі

en: Recent blog posts
be: Апошнія запісы блогу

en: Contact form
be: Форма кантакту

en: Text box
be: Тэкставае поле
