OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: None
bg: Не

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Recent comments
bg: Последни коментари

en: Recent blog posts
bg: Последни мнения в блога

en: Contact form
bg: Форма за контакти
