OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Recent comments
bn: সাম্প্রতিক মন্তব্যসমূহ
