OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: None
el: Κανένα

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Recent comments
el: Πρόσφατα σχόλια

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Recent blog posts
el: Πρόσφατα ιστολογήματα

en: Contact form
el: Φόρμα επικοινωνίας

en: Text box
el: Πλαίσιο κειμένου
