OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: None
eo: Neniu

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Recent comments
eo: Lastaj komentoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Recent blog posts
eo: Laste aldonitaj blogaĵoj

en: Contact form
eo: Kontakta formularo
