OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: None
hr: Nema

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Recent comments
hr: Posljednji komentari

en: Features
hr: Značajke

en: Recent blog posts
hr: Posljednji blog unosi

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac
