OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: None
is: Engin

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Recent comments
is: Nýleg ummæli

en: Contact form
is: Samskiptaform
