OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: None
ja: なし

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Recent comments
ja: 最近のコメント

en: Features
ja: フィーチャー

en: Copyright
ja: 著作権

en: Textarea
ja: テキストエリア

en: Recent blog posts
ja: 最近のブログ投稿

en: Contact form
ja: コンタクトフォーム

en: Text box
ja: テキストボックス
