OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Recent comments
my: လတ်တလော မှတ်ချက်များ

en: Contact form
my: ဆက်သွယ်ရန်ပုံစံ
