OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Recent blog posts
ne: अहिलेको ब्लग पोस्ट
