OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: None
oc: Pas cap

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Recent comments
oc: Comentaris recents

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Lines
oc: Linhas

en: Recent blog posts
oc: Darrièrs bilhets

en: Contact form
oc: Formulari de contact
