OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Recent comments
sq: Komentet e fundit

en: Recent blog posts
sq: Shkrimet e fundit në ditar

en: Contact form
sq: Formulari i kontaktit
