OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: None
sv: Ingen

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Recent comments
sv: Senaste kommentarer

en: Features
sv: Funktioner

en: Textarea
sv: Textruta

en: Recent blog posts
sv: Senaste blogginlägg

en: Contact form
sv: Kontaktformulär

en: Text box
sv: Textruta

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter

en: Instagram URL
sv: URL för Instagram

en: Pinterest URL
sv: URL för Pinterest
