OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: None
th: ไม่มี

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Recent blog posts
th: รายการบล็อกล่าสุด

en: Contact form
th: แบบฟอร์มการติดต่อ
