OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: None
tr: Hiçbiri

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Recent comments
tr: Son yorumlar

en: Features
tr: Özellikler

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Recent blog posts
tr: En son ağ günlüğü gönderileri

en: Contact form
tr: İletişim formu

en: Text box
tr: Metin kutusu

en: Footer link
tr: Alt bilgi bağlantısı
