OSF for Drupal (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (82 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: title
be: назва

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: remove
be: выдаленне

en: View
be: Праглядзець

en: search
be: пошук

en: Search for
be: Пошук

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: type
be: тып

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Revisions
be: Версіі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is equal to
be: роўна

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Overridden
be: Адменена

en: Normal
be: Нармальны

en: OR
be: АЛЬБО

en: General
be: Агульны

en: Basic
be: Асноўны

en: Color
be: Колер

en: reset
be: скінуць

en: Uncategorized
be: Без катэгорыі

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: AND
be: І

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: any
be: любы

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: !date by !username
be: !date ад !username

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: current revision
be: бягучая версія

en: Permissions
be: Правы

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Installed
be: Усталявана

en: %title has been deleted.
be: Матэрыял %title выдалены.

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Apply
be: Ужыць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Show only items where
be: Паказваць толькі элементы, дзе

en: contains
be: утрымлiвае

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: filter
be: фільтр

en: Revert to earlier revision
be: Зварот да больш ранняй версіі

en: -1 (Unlimited)
be: -1 (Неабмежавана)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
be: Павялічце ліміт памяці memory_limit параметра ў файле  %configuration-file і перазапусціце ваш вэб-сервер (альбо звяжыцеся з адмінітратарам ці хостынг правайдэрам па дапамогу).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
be: Звярніцеся да вашага сістэмнага адміністратара ці хостынг-правайдэра за дапамогай, каб павялічыць ваш PHP ліміт памяці.

en: The field %label cannot be added because it is locked.
be: Поле %label не можа быць дададзена, таму што яно зачынена.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
be: Адбылася праблема пры стварэнні экзэмпляра поля %label: @message.

en: View mode
be: Лад выгляду

en: and where %property is %value
be: і дзе %property прымае значэнне %value

en: where %property is %value
be: дзе %property прымае значэнне %value

en: and where
be: і дзе

en: Autocomplete popup
be: Аўтаматычная popup падказка

en: Searching for matches...
be: Пошук супадзенняў...

en: There was a problem creating field %label: !message
be: Праблема стварэння поля %label: !message
