OSF for Drupal (7.x-3.0) - en to bg translation catalogue (59 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: remove
bg: Премахване

en: View
bg: Прегледай

en: search
bg: Търсене

en: type
bg: тип

en: Filter
bg: Филтър

en: Revisions
bg: Редакции

en: General
bg: Общи

en: Color
bg: Цвят

en: reset
bg: нулирай

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: Revert
bg: Връщане

en: any
bg: всички

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: !date by !username
bg: !date от !username

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: current revision
bg: текуща редакция

en: Permissions
bg: Права

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Show only items where
bg: Показва само елементите, които

en: contains
bg: съдържание

en: Create @name
bg: Създай @name

en: filter
bg: филтър

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
bg: Увеличете лимита на паметта като редактирате memory_limit параметъра във файла %configuration-file и след това рестартирайте Вашия уеб сървър (или се свържете с вашия системен администратор или хостинг доставчик за съдействие).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
bg: Свържете се с Вашия системен администратор или хостинг доставчик за съдействие по увеличаването на PHP лимита на паметта.

en: Autocomplete popup
bg: Автоматично запълване на изскачащи прозорци

en: Searching for matches...
bg: Търсене на съвпадения...
