OSF for Drupal (7.x-3.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Basic
de: Allgemein

en: any
de: irgendeine

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
de: Tue d Spychergränze dür bearbeite vom Parameter memory_limit i der Datei %configuration-file erhöche und denn der Webserver neu starte (oder wänd di a dy Systemadministrator oder Hosting-Aabieter zur Unterstützig).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
de: Wänd di a dy Systemadministrator oder Hosting-Aabieter wäge der Erhöchig vo der PHP-Spychergränze.
