OSF for Drupal (7.x-3.0) - en to kk translation catalogue (50 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: search
kk: Іздеү

en: type
kk: түр

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: General
kk: Басты

en: Color
kk: Түс

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: !date by !username
kk: !username<br />!date

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: Create @name
kk: @name құру

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: -1 (Unlimited)
kk: -1 (Шексіз)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
kk: %configuration-file файлындағы memory_limit параметрін өзгертіп, жадының лимитін көтеріңіз. Содан соң сіздің веб-серверіңізді қайта жүктеңіз (немесе жүйелік администратор не хостинг-провайдеріңізге хабарласыңыз).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
kk: PHP жадының лимитін көтеру үшін жүйелік администратор не хостинг-провайдеріңізге хабарласыңыз.
