OSF for Drupal (7.x-3.0) - en to km translation catalogue (68 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: search
km: ស្វែងរក

en: type
km: ប្រភេទ

en: Filter
km: តម្រង

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Color
km: ពណ៌

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: any
km: ណា​មួយ

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: !date by !username
km: !date តាម !username

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: current revision
km: ការ​ពិនិត្យឡើង​វិញ​បច្ចុប្បន្ន

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: %title has been deleted.
km: %title ត្រូវ​បាន​លុប​ ។

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​ដាក់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ពី %revision-date ឬ ?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: Show only items where
km: បង្ហាញ​តែ​ធាតុ​ដែល

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: filter
km: តម្រង

en: Revert to earlier revision
km: ត្រឡប់​ទៅ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុន​ៗ

en: -1 (Unlimited)
km: -១ (គ្មាន​ដែន​កំណត់​)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
km: បង្កើន​ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ ដោយ​កែសម្រួល​ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ memory_limit ក្នុង​ឯកសារ %configuration-file ហើយ​បន្ទាប់​មក​ចាប់ផ្ដើម​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក​ឡើងវិញ​ (ឬ​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ឬ​ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​សេវា​បង្ហោះ សម្រាប់​ជា​ជំនួយការ) ។

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
km: ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ឬ​ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​សេវា​បង្ហោះ សម្រាប់​ជា​ជំនួយ​ដល់​ការ​បង្កើន​ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ​ PHP របស់​អ្នក ។

en: The field %label cannot be added because it is locked.
km: មិន​អាច​បន្ថែម​ %label ​វាល​បាន​ទេ ពីព្រោះ​វា​ជាប់​សោ​ ។

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បង្កើត​ %label ធាតុ​វត្ថុ ៖ @message ។

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)

en: and where %property is %value
km: ហើយ​ដែល %property គឺ %value

en: where %property is %value
km: ដែល %property គឺ %value

en: and where
km: ហើយ​ដែល

en: Autocomplete popup
km: លេចឡើង​ការ​បំពេញ​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: Searching for matches...
km: កំពុង​ស្វែងរក​អ្វី​ដែល​ផ្គូផ្គង...

en: There was a problem creating field %label: !message
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បង្កើត​វាល %label: !message
