OSF for Drupal (7.x-3.0) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
