OSF for Drupal (7.x-3.0) - en to sq translation catalogue (52 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: search
sq: kërko

en: type
sq: lloji

en: Filter
sq: Filtri

en: Revisions
sq: Revizione

en: Color
sq: Ngjyra

en: reset
sq: rivendos

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: Revert
sq: Rikthe

en: any
sq: çfarëdo

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: !date by !username
sq: !date nga !username

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: current revision
sq: revizioni aktual

en: Permissions
sq: Të drejta

en: %title has been deleted.
sq: %title u eleminua.

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: filter
sq: filtri

en: Revert to earlier revision
sq: Rikthe tek një revizion më i hershëm

en: -1 (Unlimited)
sq: -1 (Pa limit)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
sq: Zmadho kufirin e kujtesës duke ndryshuar parametrin memory_limit tek file i konfigurimit %configuration-file dhe rinis serverin web (ose vihu në kontakt me administratorin e sistemit apo furnizuesin e hosting për ndihmë).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
sq: Vihu në kontakt me administratorin e sistemit apo furnizuesin e hosting për ndihmë për të zmadhuar kufirin e kujtesës së PHP.
