OSF for Drupal (7.x-3.1) - en to fa translation catalogue (132 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Development
fa: توسعه

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: remove
fa: حذف

en: View
fa: مشاهده

en: search
fa: جستجو

en: ID
fa: شناسه

en: type
fa: نوع

en: action
fa: عملکرد

en: Error
fa: خطا

en: Create
fa: ایجاد

en: Filter
fa: فیلتر

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Contains
fa: شاملِ

en: Does not contain
fa: شامل این مقدار نیست

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Normal
fa: عادی

en: Caching
fa: بکارگیری حافظه موقت

en: OR
fa: یا

en: General
fa: عمومی

en: Color
fa: رنگ

en: reset
fa: بازنشانی

en: Case
fa: مورد

en: Expose
fa: نمایش

en: Uncategorized
fa: دسته‌ بندی نشده

en: Plain
fa: ساده

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Refine
fa: تصفیه

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Query
fa: پرس و جو

en: AND
fa: و

en: Revert
fa: بازگشت

en: any
fa: همه

en: Reference
fa: ارجاع

en: Revisions for %title
fa: بازبینی‌های %title

en: !date by !username
fa: !date توسط !username

en: revert
fa: بازگشت

en: Revision
fa: بازبینی

en: current revision
fa: بازبینی جاری

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Installed
fa: نصب شده

en: %title has been deleted.
fa: %title حذف شد.

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Revision of %title from %date
fa: بازبینی %title از %date

en: Apply
fa: تایید

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید به بازبینی %revision-date برگردید؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا از حذف بازبینی مربوط به تاریخ %revision-date اطمینان دارید؟

en: Available
fa: در دسترس

en: Show only items where
fa: نمایش آیتم‌هایی که

en: empty
fa: خالی

en: contains
fa: شامل

en: Translate
fa: ترجمه

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی

en: Translations of %title
fa: ترجمه‌های %title

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Is empty (NULL)
fa: خالی است (NULL)

en: not empty
fa: خالی نیست

en: Ends with
fa: تمام می‌شود با

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: Add more
fa: افزودن تعداد بیشتر

en: Do not display items with no value in summary
fa: آیتم های بدون مقدار را در خلاصه نمایش نده.

en: Invalid input
fa: ورودی نامعتبر

en: Glossary mode
fa: حالت واژه نامه

en: Upper case
fa: حروف بزرگ

en: Lower case
fa: حروف کوچک

en: Contains any word
fa: شامل هر یک از کلمات

en: has word
fa: شامل کلمه

en: Contains all words
fa: شامل تمام کلمات

en: filter
fa: فیلتر

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Revert to earlier revision
fa: بازگردانی به بازبینی قبلی

en: -1 (Unlimited)
fa: -1 (نامحدود)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
fa: مقدار محدودیت حافظه را با ویرایش پارامتر memory_limit در فایل %configuration-file افزایش دهید و سپس وب سرور خود را Restart کنید (یا با مدیر سایت خود یا سرویس دهنده هاست خود برای همکاری تماس بگیرید).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
fa: با مسئول و یا سرویس دهنده سایت خود برای افزایش محدودیت حافظه PHP تماس بگیرید

en: Hide if empty
fa: محفی کردن در صورت خالی بودن

en: Does not start with
fa: شروع نمی‌شود با

en: Does not end with
fa: تمام نمیشود با

en: Length is shorter than
fa: طول کمتر است از

en: shorter than
fa: کمتر از

en: Length is longer than
fa: طول بیشتر است از

en: The field %label cannot be added because it is locked.
fa: فیلد %label افزوده نشد زیرا قفل است.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
fa: مشکل در ایجاد نمونه فیلد %label: @message.

en: Is not empty (NOT NULL)
fa: مقدار دارد

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: and where %property is %value
fa: و %property آنها %value است.

en: where %property is %value
fa: که %property آنها %value است.

en: and where
fa: که

en: Autocomplete popup
fa: بازشونده تکمیل خودکار

en: Searching for matches...
fa: جستجو برای تطابق‌ها...

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
fa: در صورتی که انتخاب شود کاربران می‌توانند مقادیر چندتایی به شکل 1+2+3 (برای "یا") یا 1,2,3 (برای "و") وارد کنند.

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
fa: هنگام چاپ مسیرهای url، چگونه کوچکی و بزرگی حروف مقدار فیلتر تغییر کند. از آن مگر در زمان استفاده از Postgres استفاده نکنید از آنجا که از مقایسه‌ی حساس به بزرگی و کوچکی حروف استفاده می‌کند.

en: Content ID from URL
fa: شناسه محتوا از  URL

en: Allow multiple filter values to work together
fa: اجازه‌ی فعالیت چندین فیلتر به صورت همزمان

en: There was a problem creating field %label: !message
fa: مشکل در ایجاد فیلد %label: !message
