OSF for Drupal (7.x-3.1) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
