OSF for Drupal (7.x-3.1) - en to jv translation catalogue (83 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: search
jv: goléki

en: type
jv: tipe

en: action
jv: aksi

en: Error
jv: Salah

en: Create
jv: Gawé

en: Filter
jv: Saring

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Does not contain
jv: Ora ngandhut

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Caching
jv: Tembolok

en: General
jv: Umum

en: Color
jv: Kelir

en: Case
jv: Kasus

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: Revert
jv: Baléknā

en: any
jv: sembarang

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: !date by !username
jv: !date déning !username

en: revert
jv: balékna

en: Revision
jv: Perubahan

en: current revision
jv: révisian saiki

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: Installed
jv: Dipasang

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Show only items where
jv: Tampilna item iki yén

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: Translations of %title
jv: Terjemahané %title

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Revert to earlier revision
jv: Baléknā nang revisi terakhir

en: -1 (Unlimited)
jv: -1 (Ora dibatesi)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
jv: Tambahānā wates memori kanthi nyunting parameter memory_limit nang berkas %configuration-file lan restart server web smpeyan (utāwā kandhani admin sistim Sampéyan utāwā penyedia hosting kanggo mbantu nulungi).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
jv: Kandhani administrator utāwā asisten penyedia hosting Sampéyan kanggo mbantu nulungi nambahi limit memori PHP.

en: The field %label cannot be added because it is locked.
jv: Judul field %label ora bisa ditambahi jalaran dikunci.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
jv: Ana kaluputan nggawé instan field %label: @message.

en: and where %property is %value
jv: lan nalika %property padha karo %value

en: where %property is %value
jv: nalika %property padha karo %value

en: and where
jv: lan nalika

en: Autocomplete popup
jv: Popup otomatis-komplit

en: Searching for matches...
jv: Nggolèki sing cocok...

en: There was a problem creating field %label: !message
jv: Ana masalah nalika gawé  field %label: !message
