OSF for Drupal (7.x-3.1) - en to ku translation catalogue (72 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: search
ku: گەڕان

en: type
ku: جۆر

en: action
ku: کردار

en: Error
ku: هەڵە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: General
ku: گشتی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: reset
ku: باری سەرەتایی

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: any
ku: هەر کام

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: !date by !username
ku: !date لەلایەن !username

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: current revision
ku: پێداچوونەوەی ئێستا

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: Available
ku: هەیە

en: Show only items where
ku: تەنها ئەوانە پیشان بدە کە

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: Translations of %title
ku: وەرگێڕانی %title

en: filter
ku: پارزن

en: Revert to earlier revision
ku: گەڕاندنەوە بۆ پێداچوونەوەیەکی پێشتر

en: -1 (Unlimited)
ku: -1 (بێسنوور)
