OSF for Drupal (7.x-3.1) - en to nn translation catalogue (59 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: remove
nn: fjern

en: View
nn: Sjå på

en: search
nn: søk

en: action
nn: handling

en: Error
nn: Feil

en: Create
nn: Lag

en: Filter
nn: Filtrer

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Contains
nn: Inneheld

en: Does not contain
nn: Ikkje inneheld

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: Color
nn: Farge

en: reset
nn: sett til standardverdi

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: revert
nn: tilbakestill

en: Revision
nn: Utgåve

en: current revision
nn: denne utgåva

en: Permissions
nn: Rettar

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra

en: %title has been deleted.
nn: %title har blitt sletta

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Apply
nn: Bruk

en: contains
nn: inneheld

en: Translate
nn: Omset

en: Create @name
nn: Lag @name

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med

en: Contains any word
nn: Inneheld eit av orda

en: Contains all words
nn: Inneheld alle orda

en: - All -
nn: - Alle -
