OSF for Drupal (7.x-3.1) - en to ps translation catalogue (47 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Error
ps: تیروتنه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Caching
ps: پټيادوي

en: OR
ps: او

en: General
ps: ټوليز

en: Color
ps: رنګ

en: Uncategorized
ps: پرته د ټولي

en: Undo
ps: ناکړ

en: Query
ps: پوښتنه

en: AND
ps: او

en: Revision
ps: بياكتون

en: Missing
ps: ورك

en: Permissions
ps: اجازې

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: empty
ps: تش

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: - All -
ps: - ټول -

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
ps: الفبايي
