OSF for Drupal (7.x-3.1) - en to sl translation catalogue (61 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: search
sl: išči

en: type
sl: tip

en: Error
sl: Napaka

en: Revisions
sl: Različice

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: General
sl: Splošno

en: Color
sl: Barva

en: reset
sl: ponastavi

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Revert
sl: Povrni

en: any
sl: karkoli

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Installed
sl: Nameščeno

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: Translate
sl: Prevodi

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Translations of %title
sl: Prevod za %title

en: -1 (Unlimited)
sl: -1 (Neomejeno)
