OSF for Drupal (7.x-3.2) - en to ast translation catalogue (43 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: search
ast: guetar

en: type
ast: triba

en: Filter
ast: Filtru

en: Revisions
ast: Revisiones

en: General
ast: Xeneral

en: Basic
ast: Básicu

en: reset
ast: reafitar

en: Refine
ast: Refinar

en: Undo
ast: Desfacer

en: Revert
ast: Desfacer

en: any
ast: cualesquier

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: !date by !username
ast: !date por !username

en: revert
ast: desfacer

en: Revision
ast: Revisión

en: current revision
ast: revisión d'anguaño

en: Permissions
ast: Permisos

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.

en: Installed
ast: Instaláu
