OSF for Drupal (7.x-3.2) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv

en: Permissions
br: Aotreoù
