OSF for Drupal (7.x-3.2) - en to dz translation catalogue (41 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: reset
dz: སླར་སྲིག

en: Refine
dz: ཡང་དག་བཟོ་ནི་

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: !date by !username
dz: %username གིས་ !date

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: current revision
dz: ད་ལྟོའི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: %title has been deleted.
dz: %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Revision of %title from %date
dz: %date ལས་ %title གི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: Show only items where
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་རྐྱངམ་གཅིག་ག་སྟེ་ལུ་སྟོན།

en: filter
dz: ཚགས་མ།
