OSF for Drupal (7.x-3.2) - en to et translation catalogue (132 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: search
et: otsing

en: type
et: tüüp

en: Filter
et: Filtreeri

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Field value
et: Välja väärtus

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: OR
et: VÕI

en: General
et: Üldine

en: Basic
et: Lihtne

en: Color
et: Värv

en: reset
et: lähtesta

en: Case
et: Tõst

en: Expose
et: Muuda nähtavaks

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Query
et: Päring

en: AND
et: JA

en: Revert
et: Lähtesta

en: any
et: suvaline

en: Reference
et: Viide

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Missing
et: Puudub

en: Permissions
et: Õigused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Availability
et: Saadavus

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Apply
et: Rakenda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Available
et: Saadaval

en: Show only items where
et: Näita ainult sisu, kus

en: empty
et: tühi

en: contains
et: sisaldab

en: regex
et: regulaaravaldis

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Debugging
et: Silumine

en: Starts with
et: Algab millega

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Capitalize first letter
et: Muuda esimene täht suureks

en: Invalid input
et: Ebakorrektne sisend

en: Glossary mode
et: Sõnastiku režiim

en: Character limit
et: Tähemärkide piirang

en: No transform
et: Transformatsioon puudub

en: Upper case
et: Suurte tähtedega

en: Lower case
et: Väikeste tähtedega

en: Capitalize each word
et: Muuda iga sõna esimene täht suureks

en: Transform spaces to dashes in URL
et: Muuda URL-is tühikud kriipsudeks

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: has word
et: sisaldab sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: has all
et: sisaldab kõike

en: begins
et: algab

en: ends
et: lõppeb

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: - All -
et: - Kõik -

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: Compare
et: Võrdle

en: Resource
et: Ressurss

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: -1 (Unlimited)
et: -1 (Piiramatu)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
et: Suurenda mälupiirangut muutes memory_limit parameetrit failis %configuration-file ning taaskäivita pärast seda oma veebiserver (või võta ühendust oma süsteemi administraatori või teenusepakkujaga).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
et: PHP mälupiirangu suurendamiseks võta ühendust oma süsteemi administraatori või teenusepakkujaga.

en: Hide if empty
et: Peida kui tühi

en: Does not start with
et: Ei alga

en: not_begins
et: ei_alga

en: Does not end with
et: Ei lõppe

en: not_ends
et: ei lõppe

en: Length is shorter than
et: Pikkus on lühem kui

en: shorter than
et: lühem kui

en: Length is longer than
et: Pikkus on pikem kui

en: longer than
et: pikem kui

en: The field %label cannot be added because it is locked.
et: Välja %label ei ole võimalik lisada, kuna väli on lukus.

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: where %property is %value
et: kus %property on %value

en: and where
et: ja kus

en: Autocomplete popup
et: Automaatlõpetuse hüpikaken

en: Searching for matches...
et: Vastavuste otsimine...

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
et: Kui valitud, siis kasutajad võivad sisestada mitu väärtust formaadis 1+2+3 (VÕI jaoks) või 1,2,3 (JA jaoks).

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
et: Tähestikuline sortimine

en: Content ID from URL
et: Sisu ID URL-ist

en: Allow multiple filter values to work together
et: Luba mitmel filtri väärtusel koos toimida

en: There was a problem creating field %label: !message
et: Välja %label loomisel tekkis viga: !message

en: grouped
et: grupeeritud

en: Reference type
et: Viite tüüp
